YATAY GEÇİŞ BAŞVURULARI ASİL VE YEDEK LİSTELERTüm Duyurular

T.C.

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ

 

Fakültemiz bölümlerine yatay geçiş için başvuran adayların asil ve yedek listesi aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

 

 

BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ 2. SINIF

Adı-Soyadı

Başarı Notu

Açıklama

Ayşe GÜNDÜZ

270,08

Asil

Yeşim KARATAŞ

269,44

Asil

Ahmet ERGİN

269,28

Asil

Büşra ALTUNTAŞ

266,20

Yedek

Elif KILIÇ

265,61

Yedek

Şaziye ÇÖMEZ

263,39

Yedek

 

 

BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ 3. SINIF

Adı-Soyadı

Başarı Notu

Açıklama

Esin ECİN

302,61

Asil

Büşra BAŞLANTI

301,23

Asil

Gizem ERGİN

291,56

Asil

Büşra DAL

290,12

Yedek

Ahmet CÖMERT

287,13

Yedek

Ünsal DURMUŞ

278,67

Yedek

 

EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ANABİLİM DALI 2. SINIF

Adı-Soyadı

Başarı Notu

Açıklama

Zehra İlke BİLGİLİ

102,0512527

Asil

Hatice Vildan YILDIZ

96,59094175

Asil

Feyza SARIKAYA

96,08234398

Asil

Semanur ÖZTÜRK

95,15993394

Yedek

Ali ATASOY

95,07592731

Yedek

Yasemen SAĞLAM

93,69769516

Yedek

 

 

EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ANABİLİM DALI 3. SINIF

Adı-Soyadı

Başarı Notu

Açıklama

Sariha KAPICIOĞLU

95,25

Asil

Barış MUTLU

92,34853644

Asil

Sarenur YILMAZ

92,33245266

Yedek

Merve KARAOĞLU

91,45862829

Yedek

 

*Yıldız Teknik Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Lisans Programı, 2011 yılından itibaren öğrenci almaya başlamıştır. 2010 yılına ait YTÜ’ye bağlı RPD Lisans Programının Taban Puanı yoktur. Bu sebeple 2010 girişli öğrencilerin normalize ÖSYM Puanı hesaplanamamıştır.

 

İLKÖĞRETİM MATEMATİK EĞİTİMİ ANABİLİM DALI 2. SINIF

Adı-Soyadı

Başarı Notu

Açıklama

Mehtap Çağla ÇOKYAŞA

93,5

Asil

Elif Nur NİLÜFER

84,41

Asil

Merve KARGI

83,14

Yedek

Kübra HİRDİÇ

83,08

Yedek

 

 

İLKÖĞRETİM SINIF ÖĞRETMENLİĞİ ANABİLİM DALI 2. SINIF

Adı-Soyadı

Başarı Notu

Açıklama

Şule Nur TAN

93,18

Asil

Hacer ERCAN

91,62

Asil

Fatma CÜREBAL

90,44

Yedek

Betül DOĞANAY

90,25

Yedek

 

 

İLKÖĞRETİM SOSYAL BİLGİLER EĞİTİMİ ANABİLİM DALI 2. SINIF

Adı-Soyadı

Başarı Notu

Açıklama

Ela EKEN

93,43

Asil

Zehra GÜREL

92,55

Asil

Semra DOĞAN

92,04

Yedek

Rıdvan ÖZTOPRAK

91,64

Yedek

 

 

İLKÖĞRETİM OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ ANABİLİM DALI 2. SINIF

Adı-Soyadı

Başarı Notu

Açıklama

Selin YILDIZ

90,13947523

Asil

Hilal KILINÇ

90,04679204

Asil

Özge DÜBÜŞ

89,92494108

Yedek

Betül SEYMEN

87,23093274

Yedek

 

İLKÖĞRETİM FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ ANABİLİM DALI 2. SINIF

Adı-Soyadı

Başarı Notu

Açıklama

Cihan KIZILKAYA

73,81

Asil

Macide Buket KILIÇÖZ

69,24

Asil

Merve ÖRS

68,91

Yedek

Zeynep DEMİRCİ

66,80

Yedek

 

 

 

 

 

 

 

TÜRKÇE EĞİTİMİ BÖLÜMÜ 2. SINIF

Adı-Soyadı

Başarı Notu

Açıklama

Onur YALÇINKAYA

91,20

Asil

Besime YILMAZ

90,39

Asil

Sibel YÜCESOY

90,30

Yedek

Leyla PETEKKAYA

90,15

Yedek

 

 

YABANCI DİLLER EĞİTİMİ BÖLÜMÜ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ 2. SINIF

Adı-Soyadı

Başarı Notu

Açıklama

Nevra YAZICI

93,5015037

Asil

Aslı BİGA

90,5763488

Asil

Selen Dilara ÜNLÜ

89,1492049

Asil

Alev HIR

88,7669382

Yedek

Tugay ELMAS

88,5391608

Yedek

Bahar ŞEKER

87,3905965

Yedek

 

 

YABANCI DİLLER EĞİTİMİ BÖLÜMÜ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ 3. SINIF

Adı-Soyadı

Başarı Notu

Açıklama

Şeyma GEZEN

96,19391825

Asil

Zeynep SAV

90,49296714

Asil

Hale Betül AKINCI

89,69194508

Asil

Canan Yıldız GÜLLÜK

82,04199118

Yedek

İlknur KAVAK

77,29275727

Yedek

Pınar KAKAŞ

76,30748101

Y edek